Forside Varmepumper Luft/Vand Kaisai 12 kW Monoblock R290 KHY-12PY3
Kaisai 30 kW Monoblock KHC-30RX3
Kaisai 30 kW Monoblock KHC-30RX3 Login to see prices
Back to products
Kaisai 15 kW Monoblock R290 KHY-15PY3
Kaisai 15 kW Monoblock R290 KHY-15PY3 Login to see prices
Add to wishlist
A++/A+++
Produktblad
Kaisai 12 kW Monoblock R290 KHY-12PY3
Login to see prices
Specifikationer
Gode tilbud
ABB Sikkerhedsafbryder (16A)
Login to see prices
Anti-kalk Spalter (1″)
Anti-kalk Spalter (1/2″)
Anti-kalk Spalter (3/4″)
Automatsikring (16A)
Automatsikring (20A)
Lignende produkter
A++/A+++
Produktblad
Add to wishlist
Console Gulvmodel (5,3 kW)
ICE KLW-09 (2,9 kW)
ICE KLW-18 (5,6 kW)