Forside Varmepumper Luft/Vand Kaisai 30 kW Monoblock KHC-30RX3
Kaisai 22 kW Monoblock KHC-22RY X3
Kaisai 22 kW Monoblock KHC-22RY X3 Login to see prices
Back to products
Kaisai 12 kW Monoblock R290 KHY-12PY3
Kaisai 12 kW Monoblock R290 KHY-12PY3 Login to see prices
Add to wishlist
A++/A+++
Produktblad
Kaisai 30 kW Monoblock KHC-30RX3
Login to see prices
Specifikationer
Gode tilbud
ABB Sikkerhedsafbryder (16A)
Login to see prices
Anti-kalk Spalter (1″)
Anti-kalk Spalter (1/2″)
Anti-kalk Spalter (3/4″)
Automatsikring (16A)
Automatsikring (20A)
Lignende produkter
A+++/A++
Produktblad
Add to wishlist
ICE KLW-12 (3,8 kW)
ICE KLW-18 (5,6 kW)