Forside Varmepumper Luft/Vand Kaisai 15 kW Monoblock R290 KHY-15PY3
Kaisai 12 kW Monoblock R290 KHY-12PY3
Kaisai 12 kW Monoblock R290 KHY-12PY3 Login to see prices
Back to products
Panasonic WH-MDC05J3E5
Panasonic WH-MDC05J3E5 Login to see prices
Add to wishlist
A+++/A++
Produktblad
Kaisai 15 kW Monoblock R290 KHY-15PY3
Login to see prices
Specifikationer
Header Anden header Tredje header
Gode tilbud
ABB Sikkerhedsafbryder (16A)
Login to see prices
Anti-kalk Spalter (1″)
Anti-kalk Spalter (1/2″)
Anti-kalk Spalter (3/4″)
Automatsikring (16A)
Automatsikring (20A)
Lignende produkter
A+++/A++
Produktblad
Add to wishlist
ICE KLW-09 (2,9 kW)
ICE KLW-18 (5,6 kW)
ICE KLW-24 (7,3 kW)